Email: stabico@stabico.ee

Piirded

 Valmistame metallist, roostevabast terasest, alumiiniumist ja klaasist piirdeid tellija projekti järgi ja pakume ka enda poolt välja töötaud standardseid piirete lahendusi.
Piirde tellimise lihtsustamiseks võiks siis teha järgnevat:
   1. Valida endale meelepärane piire meie weebipoest ja saada oma tellimus. Enamikke piirete mudeleid on võimalik meie weebipoest ka koheselt tellida ja paljusid rst lahendusi toodame ka lattu, võimaldamaks tellimuse kokku panna mõne päevaga. Igal piirde mudeli juures on ka viide orienteeruva tarneajaga, viimased on sõltuvalt piirde tüübist ja materjalist erinevad.
  2. Hinnapakkumised/tellimused vaatame läbi 1-7 päeva jooksul.
  3. Kui te ei leia sobivat piiret meie standartoodete valikust, siis palume saata enda soov koos fotode, projekti või lihtsa eskiisiga e-mailile: stabico@stabico.ee või tooge meie kontorisse Planeedi 2 või tootmisse Lõuka 18 Tallinn.
Küsimuste korral helistaga +372 555 17 989 loodetavasti suudame valmistada ka teile sobiva lahenduse.
   4. Lisa inspiratsiooni saate vajadusel ka rubriigist GALERII kust leiate valiku meie poolt toodetud piirdeid nii rõdule kui trepile.
   5. Rubriigist “KASULIKKU” leiate vajalikku lisainfot kasutatavate materjalide, pinnakatte, viimistluse ja kehtivate normide kohta. Samuti tootelehti ja paigaldusjuhendeid.
Võite saata oma lisaküsimused ka täites alloleva vormi