Email: stabico@stabico.ee

Trepid

Valmistame metallkandjatel treppe tellija projekti järgi ja pakume ka enda  poolt välja töötatud standardseid lahendusi.
 Trepi tellimise lihtsustamiseks võiks siis teha alljärgnevat:
   1. Valida endale meelepärane trepp meie weebipoest ja täita sealt leitav trepi tellimisvorm. Treppi weebipoes koheselt osta ei saa, weebipoe hinnad on suunda andvad kui palju keskmiselt maksab sellist tüüpi trepi 1 aste.Vali endale sobiv trepiastmete arv “TREPI KALKULAATOR” ( pakume ainult metallkonstruktsioone, puitastmete tellimiseks saame soovitada koostööpartnereid ) Trepi tellimuse kinnitamiseks saadame teile arve pärast hinnapäringu läbivaatamist ja tarneaja kinnitamist. – Tarneajad on treppidel erinevad, – vaata viidet trepi poe lehelt.
   2. Täpse hinnapakkumise saadame teile 1-7 päeva jooksul päringu saamisest.
   3. Kui te ei leia sobivat treppi meie standartoodete valikust, siis palume saata enda soov koos fotode, projekti või lihtsa eskiisiga e-mailile: stabico@stabico.ee või tooge meie kontorisse Planeedi 2 Tallinn või tootmisse Lõuka 18 Tallinn.
Küsimuste korral helistaga +372 555 17 989 loodetavasti suudame valmistada ka teile sobiva lahenduse.
   4. Lisa inspiratsiooni saate vajadusel ka rubriigist GALERII kust leiate valiku meie poolt toodetud treppe nii sise kui välitingimustesse.
Võite saata tekkinud lisaküsimused ka täites alloleva vormi